Zlot kibiców Skry w „Energii”

Hala „Energia” w nadchodzący weekend stanie się centrum VIII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów. To właśnie tam m.in. nastąpi prezentacja drużyny mistrza Polski na nadchodzący sezon Polskiej Ligi Siatkówki oraz zostanie rozegrany mecz towarzyski.

Ósmy już Zlot żółto-czarnych kibiców rokrocznie cieszy się dużą popularnością, tak zapewne będzie i tym razem. Choćby z tego powodu, że będzie to wyjątkowy, mistrzowski Zlot. To święto fanów PGE Skry odbędzie się w najbliższy weekend, czyli 29 i 30 września. Na kibiców czeka wiele atrakcji w hali „Energia”, ale nie tylko.

Sobotnia część Zlotu rozpocznie się o godz. 14, od oficjalnej prezentacji zespołu PGE Skry Bełchatów. Godzinę później żółto-czarni wybiegną na boisko w pierwszym towarzyskim meczu we własnej hali przed zbliżającym się sezonem Polskiej Ligi Siatkówki. Ich rywalem będzie MKS Będzin, czyli inny zespół PLS, a w specjalnym, dodatkowym secie, razem z siatkarzami zagrają również kibice obu drużyn.

To niepowtarzalna okazja, by podzielić boisko z mistrzami świata Mariuszem Wlazłym i Karolem Kłosem, a także pozostałymi zawodnikami mistrzów Polski! Po meczu kibice będą mogli też zrobić sobie zdjęcia z graczami oraz poprosić ich o autografy – zachęcają organizatorzy tego święta kibiców, którzy również i na niedzielę zaplanowali wiele atrakcji. Początek dnia o godz. 12 w Galerii Olimpia, gdzie odbędzie się otwarte spotkanie z siatkarzami PGE Skry.

Od godz. 14 impreza przeniesie się znów do hali „Energia”, gdzie będzie miał miejsce „Siatkarski Piknik Rodzinny”. Wśród niespodzianek m.in. festiwal kolorów, pokazy aut sportowych, występy Cheerleaders Bełchatów, Strefa Przedszkolaka, emocjonujący Bieg Krasnali oraz specjalny kiermasz, podczas którego będzie można kupić pamiątki związane z klubem w promocyjnych cenach.

* Na mecz z MKS Będzin obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odbierać w sklepie PGE Skry w hali Energia w godz. 10-18

fot. Miasto Bełchatów

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *