Znamy nagrody na „Piętnastce”

Zaledwie dwa tygodnie dzielą nas od startu kolejnej edycji „Bełchatowskiej Piętnastki”. Liczba biegaczy, którzy wezmą w niej udział cały czas się zwiększa, a najlepsi będą mogli liczyć na pokaźne nagrody finansowe. Tegoroczną nowością będą dwa dni pracy biura zawodów.

Organizatorzy w związku ze 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości przygotowali specjalną kategorię „Niepodległa”. W jej puli znajdzie się aż 5600 zł, zaś w pulach kat. OPEN i najlepszych bełchatowian 1800 zł. Tego dnia nagrodzeni zostaną także najlepsi biegacze Cyklu Biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego.

Jednak zanim uczestnicy „Piętnastki” wybiegną na trasę będą zmuszeni odebrać pakiety startowe. – Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom biegaczy, w tym roku biuro zawodów będzie funkcjonowało także w sobotę. Otworzymy ja na pięć godzin, od godz. 15. Dla osób, które zdecydują się załatwić formalności tego dnia, przygotowany zostanie konkurs z ciekawymi nagrodami – tłumaczy Marcin Szymczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie. Niedzielna praca biura pozostaje bez zmian w porównaniu z poprzednimi edycjami, tj. 8-11.

W trakcie odbioru pakietu startowego zawodnicy zobowiązani są do posiadania ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, w celu weryfikacji. Ponadto odbiór pakietu startowego w imieniu innego zawodnika jest możliwy tylko na podstawie podpisanej karty zawodnika zawierającej oświadczenia i/lub upoważnienia (załącznik nr 2 do regulaminu) oraz kserokopii dowodu osobistego zawodnika (do wglądu), w imieniu którego odbierany jest pakiet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *