12 listopada w Hali Energia rozegrany zostanie Turniej Tenisa Stołowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Miasto Bełchatów, Ludowy Klub Sportowy Bełchatów oraz Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie zapraszają do udziału w Bełchatowskim Turniej Tenisa Stołowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości. To sportowe wydarzenie odbędzie się w sobotę, 12 listopada 2022 roku w Hali Energia znajdującej się przy ulicy Dąbrowskiego 11a w Bełchatowie. Start rozgrywek zaplanowano na godzinę 10:00.

Zgłoszenia do turnieju prowadzi Pan Andrzej Nitek, a zapisywać można się na dwa sposoby:

  • wysyłając zgłoszenie na adres e-mail: andrzejnitek@poczta.onet.pl,
  • dzwoniąc pod numer telefonu: 509-028-616

Prawo startu w Bełchatowskim Turnieju Tenisa Stołowego mają zawodnicy II, III, IV, V ligi oraz niezrzeszeni w klubach. Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie. Zawodnicy do lat 23 zobowiązani są posiadać aktualne badania lekarskie. Zapisy są też możliwe w dniu zawodów. Limit uczestników wynosi 299 osób.

Turniej zostanie rozegrany z podziałem na kategorię mężczyzn i kategorię kobiet OPEN, zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Tenisa Stołowego. System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zgłoszonych osób i zostanie ustalony w dniu turnieju tj. w sobotę, 12 listopada 2022 roku.

W obu kategoriach osoby zajmujący miejsca od pierwszego do piątego otrzymają pamiątkowe medale oraz vouchery do zrealizowania w sklepie Modest o wartości od 100 do 500 złotych. Dla najlepszych przygotowano także okolicznościowe puchary.

Początek rozgrywek zaplanowano na godzinę 10:00. Wcześniej, bo o godzinie 9:00 odbędzie się losowanie, a oficjalne zakończenie turnieju wraz z ceremonią wręczenia nagród przewidywane jest około godziny 15:00.

Miasto Bełchatów i Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie wraz z Ludowym Klubem Sportowym Bełchatów już przed rokiem organizowało czerwcowy Turniej Tenisa Stołowego z okazji Dnia Dziecka. Więcej o tych zmaganiach można przeczytać TUTAJ. Tym razem proponujemy rozgrywki zarówno dla młodszych, jak i starszych zawodniczek i zawodników.

Organizatorami Bełchatowskiego Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości są: Ludowy Klub Sportowy Bełchatów, Miasto Bełchatów Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie, a sponsorem Transport Frysiak.

FACEBOOK – MCS BEŁCHATÓW
WYDARZENIE – FACEBOOK
KALENDARZ WYDARZEŃ

REGULAMIN


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Streetball Bełchatów 2024