Bełchatów gospodarzem Triathlon Energy 2019

Miasto Bełchatów po raz kolejny będzie gospodarzem jednej z imprez sezonu 2019 w serii „Triathlon Energy”. Najszybciej rozwijający się cykl imprez triathlonowych w Polsce do centralnej części kraju zawita 21 lipca 2019 r. Rejestracja uczestników już trwa.

Przyszłoroczny sezon „Triathlon Energy” planowany jest od maja do sierpnia, a pewne są już cztery lokalizacje. Poza Bełchatowem jest to Gniewino (26 maja 2019), Lidzbark Welski (30 czerwca 2019) i Chełmża (4 sierpnia 2019). Organizatorzy pracują jeszcze nad dwoma lokalizacjami, w których rywalizacja ma mieć miejsce  9 czerwca oraz 25 sierpnia.

Tradycją startu zapisów na cykl są bardzo dobre ceny pakietów startowych. Na każdą imprezę organizatorzy przygotowali po 120 pakietów w specjalnych cenach – 20 na dystansie 1/2 IM (189 pln) oraz po 50 pakietów na dystansach 1/4 IM (149 pln) i 1/8 IM (119 pln). – Wychodząc naprzeciw postulatom zawodników postanowiliśmy, że ceny pakietów do końca października będą równie atrakcyjne – mówi Aldona Dybuk z Energy Events.

W 2019 roku zapraszamy zawodników do sprawdzonych i dobrych lokalizacji. Każda z nich ma swój znak firmowy, który jest charakterystyczny i pojawia się tylko w tym miejscu! Gniewino to diabelski podjazd pod zbiornik, Lidzbark najbardziej rodzinny triathlon w Polsce, Bełchatów to industrialna sceneria na starcie, a Chełmża to gorący debiut roku 2018 i lokalny koloryt. Jeżeli do tego dodamy firmowe znaki naszego cyklu, czyli atrakcyjny pakiet startowy, dobre przygotowanie zawodów, odpowiednie zabezpieczenie wodne i medyczne oraz strefę finiszera to mamy imprezy kompletne, w których każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Adam Greczyło, dyrektor zawodów.

Podobnie jak w poprzednich latach zapisy będą prowadzone przez platformę www.TimeRecords.pl, na której w dalszym ciągu trwa rejestracja do „Bełchatowskiej Piętnastki”.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Streetball Bełchatów 2024