zdjęcie przedstawia jednego z zawodników Bełchatowskiego Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości w 2022 roku

Bełchatowski Turniej Tenisa Stołowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości już 5 listopada w Hali Energia

Miasto Bełchatów, Ludowy Klub Sportowy Bełchatów oraz Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie zapraszają do udziału w Bełchatowskim Turniej Tenisa Stołowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości. To sportowe wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 5 listopada 2023 roku w Hali Energia zlokalizowanej przy ulicy Dąbrowskiego 11a w Bełchatowie. Start rozgrywek zaplanowano na godzinę 10:00.

Zgłoszenia do turnieju prowadzi Pan Andrzej Nitek, a zapisywać można się na dwa sposoby:

  • wysyłając zgłoszenie na adres e-mail: andrzejnitek@poczta.onet.pl,
  • dzwoniąc pod numer telefonu: 509-028-616.

Opłata startowa za jednego zawodnika wynosi 20 złotych.

Prawo startu w Bełchatowskim Turnieju Tenisa Stołowego mają zawodnicy II, III, IV, V ligi oraz niezrzeszeni w klubach. Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie. Wszyscy zawodnicy zobowiązani są posiadać aktualne badania lekarskie.

Turniej zostanie rozegrany z podziałem na kategorię seniorów, młodzików i młodziczek, zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Tenisa Stołowego. System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zgłoszonych osób i zostanie ustalony w dniu turnieju tj. w niedzielę, 5 listopada 2023 roku.

W obu kategoriach osoby zajmujący miejsca od pierwszego do trzeciego otrzymają pamiątkowe medale oraz vouchery do zrealizowania w sklepie Modest o wartości od 100 do 500 złotych, a osoby zajmujące miejsca IV-V otrzymają vouchery o wartości od 50 do 200 złotych. Dla najlepszych przygotowano także okolicznościowe puchary.

Początek rozgrywek zaplanowano na godzinę 10:00. Wcześniej, bo o godzinie 9:00 odbędzie się losowanie, a oficjalne zakończenie turnieju wraz z ceremonią wręczenia nagród przewidywane jest około godziny 16:00. Kierownikiem turnieju jest Tadeusz Książczyk, a kontaktować się z nim można pod numerem telefonu: 604 88 66 77.

Miasto Bełchatów i Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie wraz z Ludowym Klubem Sportowym Bełchatów już dwa lata temu organizowało czerwcowy Turniej Tenisa Stołowego z okazji Dnia Dziecka o którym więcej można przeczytać TUTAJ, a przed rokiem również z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyły się zmagania o których więcej można przeczytać TUTAJ.

Organizatorami Bełchatowskiego Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości są: Ludowy Klub Sportowy BełchatówMiasto Bełchatów Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie, a partnerem Transport Frysiak.

FACEBOOK – MCS BEŁCHATÓW
WYDARZENIE – FACEBOOK
KALENDARZ WYDARZEŃ

REGULAMIN

grafika przedstawia plakat Bełchatowskiego Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *