Piłkarze zagrają dla Piłsudskiego

Miejskie Centrum Sportu na sportowo włączy się w akcję budowy posągu marszałka Józefa Piłsudskiego. 12 maja na boisku treningowym zostanie rozegrany turniej piłki nożnej, w którym nagrodą główną będzie tysiąc złotych.

Miasto Bełchatów włączyło się w narodowe obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, a turniej piłki nożnej będzie jednym z jego punktów.

Turniej zostanie rozegrany w sobotę 12 maja od godz. 9, a maksymalnie w zawodach może wziąć udział 16 zespołów. Liczebność każdej z drużyn to maksymalnie 15 osób, z czego na boisku reprezentować ją będzie 7 zawodników (6 w polu + bramkarz). W turnieju mogą występować drużyny mające w swym składzie zawodników nie uczestniczący w rozgrywkach PZPN oprócz rozgrywek klasy okręgowej, A i B-klasy oraz juniorskich. System rozgrywek będzie uzależniony od liczby zgłoszonych drużyn, jednak przewidywane jest rozegranie fazy grupowej i pucharowej.

Wpisowe to kwota 150 zł od zespołu, które należy opłacić do dnia rozpoczęcia turnieju (włącznie). Opłaty można dokonać przelewem na konto współorganizatora turnieju lub gotówką w dniu zawodów. Na najlepszą trójkę czekają puchary oraz nagrody finansowe. Dla triumfatora turnieju przewidziano 1000 zł, a kolejne dwie drużyny otrzymają odpowiednio 700 i 500 zł.

Zapisy prowadzone są e-mailowo ( kamil@mcs.belchatow.pl ) lub telefonicznie ( 44 737 81 25 ). Zgłoszenie powinno zawierać nazwę drużyny oraz dane kontaktowe jej kapitana/kierownika (imię i nazwisko, numer telefonu). W dniu turnieju każda ze zgłoszonych drużyn winna dostarczyć imienną listę graczy. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego REGULAMINU.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *