W Hali Energia zagrają o Puchar Prezydent Miasta Bełchatowa

Sześć drużyn z pięciu miast województwa łódzkiego weźmie udział w 11. Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezydent Miasta Bełchatowa Marioli Czechowskiej, który zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę, 5 grudnia od godziny 9:00 w Hali Energia przy ulicy Dąbrowskiego 11a w Bełchatowie.

Do sportowej rywalizacji przystąpią takie zespoły jak: Azyl Tomaszów Mazowiecki, Szansa Radomsko, Viola Brzeziny, Stop Zgierz oraz dwie drużyny reprezentujące bełchatowskie Stowarzyszenie Abstynenckie Klub Wzajemnej Pomocy „Przyjaciel”, a uczestników będzie łącznie około 40. Wszystkie wyżej wymienione ekipy składają się z członków stowarzyszeń abstynenckich, których celem jest niesienie pomocy osobom uzależnionym i współuzależnionym od alkoholu oraz narkotyków, a także wsparcie rodzin osób uzależnionych.

Rozgrywki w trakcie kolejnego już 11. Mikołajkowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezydent Miasta Bełchatowa Marioli Czechowskiej będą prowadzone równolegle na dwóch boiskach z udziałem sędziów. Gra będzie się toczyć systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów w zespołach złożonych z 6 osób, a pozostałe zasady będą obowiązywać zgodnie z regulaminem i przepisami gry w piłkę siatkową. Zakończenie turnieju przewiduje się około godziny 14:00.

Organizatorem tego wydarzenia jest Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska, Stowarzyszenie Abstynenckie Klub Wzajemnej Pomocy „Przyjaciel” z Bełchatowa oraz Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *