Zamykamy korty tenisowe

Dokładnie pięć miesięcy były otwarte dla mieszkańców Bełchatowa i okolic Miejskie Korty Tenisowe. W tym roku otworzyliśmy je 13 maja I turniejem Grand Prix Bełchatowa, a zamkniemy w najbliższy piątek (13 października).

Na początku roku pogoda nie była naszym sprzymierzeńcem, w wyniku czego o dwa tygodnie byliśmy zmuszeni przesunąć otwarcie kortów tenisowych dla gości. Nowy sezon funkcjonowania obiektu zainaugurował I turniej cyklu „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa”. Poza cieszącym się dużym zainteresowaniem cyklem zawodów na kortach w przeciągu tych miesięcy rozegrano dziecięce Mistrzostwa Bełchatowa oraz zawody „Tenis 10”, lokalne Mistrzostwa Par Deblowych oraz Bełchatowską Ligę Tenisową.

Przypomnijmy, że na przełomie kwietnia i maja udało się dokonać wymaganej renowacji boisk polegającej m.in. na zebraniu wierzchniej warstwy z całej powierzchni kortów, wyrównaniu większych nierówności obecnych na boiskach oraz utworzeniu nowej warstwy. Pozwoliło to ich użytkownikom na grę w komfortowych warunkach. Jednak w związku z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi nasza jednostka zmuszona jest zamknąć Miejskie Korty Tenisowe w najbliższy piątek (13.10) o godz. 16. Do tej godziny czynne będą jeszcze dwa korty. Wszystkim użytkownikom obiektu dziękujemy za miniony sezon!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *