Zmiana godzin na kortach

Miejskie Korty Tenisowe będą miały nowe godziny otwarcia w weekendy. Jedyny tego typu obiekt w mieście będzie czynny w soboty i niedziele w godz. 8-16. Do dyspozycji gości pozostaje 6 pełnowymiarowych kortów ceglanych.

Bełchatowskie korty tenisowe to blisko 3000 m2 powierzchni (450 m2 to powierzchnia pojedynczego kortu), z półautomatycznym systemem jej nawadniania. Dodatkowo oświetlenie każdego z kortów pozwala na grę w godzinach wieczornych, co jest szczególnie przydatne w okresie jesiennym.

Zauważyliśmy, że w okresie letnim użytkownicy kortów szczególnie często korzystają z nich w godzinach porannych. W następstwie tego nasza decyzja o wcześniejszym otwarciu obiektu, co zapewne spotka się z przychylnością zawodników. W tygodniu, tj. od poniedziałku do piątku, godziny otwarcia kortów pozostają bez zmian – informuje Marcin Szymczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie.

Rezerwacji kortów, z maksymalnie tygodniowym wyprzedzeniem, można dokonywać internetowo (poprzez serwis Twój Tenis), telefonicznie (798 461 713) lub osobiście (ul. Edwardów 8). Wysokość opłat za korzystanie z kortów określa obowiązujący CENNIK. Obiekt jest miejscem rozgrywania cyklu „Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa”, którego najbliższy turniej przewidziano na weekend 16-17 czerwca.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *