tel. (44) 7378125
kontakt@mcs.belchatow.pl
Zostań wolontariuszem

Zostań wolontariuszem na „Triathlon Energy” Bełchatów

Co to jest triathlon?

Triathlon do sport składający się z trzech dyscyplin następujących po sobie – pływanie, jazda na rowerze i bieg. O wyniku końcowym decyduje łączny czas trzech dyscyplin od startu pływania do mety biegu łącznie z czasem poświęconym na przebranie się.

Triathlon Energy Bełchatów. Co to za impreza?

Pływanie w zbiorniku „Słok”. Meta w samym sercu Bełchatowa. Trasa biegowa prowadząca ulicami miasta. Zmieniona trasa rowerowa umożliwiająca zobaczenie uroków okolicy – tak niezwykle zapowiada się bełchatowska edycja „Triathlon Energy”, która czeka nas w dniach 22-23 lipca – LINK.

Czym jest wolontariat?

Wolontariat jest dobrowolnym, świadomym i nieodpłatnym działaniem na rzecz innych.

Kto może zostać wolontariuszem?

Wolontariuszem może zostać każdy kto ukończył 16 rok życia (wymagana jest zgoda rodziców, lub opiekunów), kto ma ochotę pomocy przy organizacji bełchatowskiej edycji „Triathlon Energy”, a co równie ważne, dysponuje wolnym czasem w dniach 22-23 lipca. Dokładny program imprezy: LINK 

Jakie zadania będzie miał wolontariusz?

Wolontariusze przez dwa dni będą niezwykle ważną częścią imprezy. Do ich zadań będzie należała pomoc przy organizacji wydarzenia (np. obsługa biura zawodów, wydawanie medali zawodnikom), ale także dbanie o bezpieczeństwo na trasie zawodów (m.in. zabezpieczenie wyjazdów z ulic, posesji, lasów i obiektów gastronomicznych na terenie miasta i okolic).

Co otrzyma wolontariusz Triathlon Energy?

Każdy wolontariusz otrzyma okolicznościową koszulkę, specjalny certyfikat oraz zostanie objęty ubezpieczeniem. Z kolei na koniec zawodów przygotowany będzie specjalny zestaw pamiątek i gadżetów.

Gdzie mogę się zgłosić?

Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy i czekaj aż się do Ciebie odezwiemy.

Style switcher RESET
Body styles
Background pattern
Background image